0948 95 95 96
info@homespa.sk

Masáže

Poskytujem masáž na mieru, kde sa tlakom a technikou prispôsobím Vašim potrebám a želaniam. Pri masáži používam tie najosvedčenejšie masérske techniky z mojich predchádzajucich dlhoročných skúseností. Ako jediný na Slovensku pracujem aj s tými najlepšími olejmi na svetovom trhu ako sú napríklad výnimočné oleje ESPA, vďaka ktorým budete mať možnosť si vychutnať masáž ako v tých najluxusnejších spa a byť svedkom ich jedinečných účinkov. Vybrať si môžete aj masáže s olejmi s vyťažkami z morských rias ci z bahna z mŕtveho mora, ktoré Vám poskytnú porovnatelné účinky ako zábaly, ale bez potreby ďalšieho prehrievania sa v termodekách. Pracujem aj s luxusnou značkou olejov Saloos, ktoré patria k najlepším a najpoužívanejším i v luxusnejších hoteloch v Čechách a na Slovensku. Používam 100% Bio-organické produkty.

  • Druhy masáží, ktoré poskytujem:

Klasická masáž:

je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Homespa zdravotná masáž:

Homespa zdravotná masáž je dokonalým výberom tých najefektívnejších techník indickej, švédskej, reflexnej, klasickej, lymfodrenážnej, Breussovej a relaxačnej masáže.

Športová masáž:

športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone.

Aroma-relaxačná masáž:

relaxačná masáž pomáha nielen pri uvoľnení svalov, ale aj mysle. Pôsobí proti stresu, depresii a únave. Používajú sa pri nej rôzne dotyky, trenie, systematické hladiace ťahy a tlaky, ktoré sú aplikované plynule po celom tele masírovaného.
Na znásobenie relaxačných účinkov masáže Vám dopomôžu jedinečné aroma oleje, ktorých účinky sa vstrebávajú inhalovaním a cez pokožku.

Reflexná masáž chodidla

reflexnú masáž chodiel už oddávna využívali čínski lekári, ktorí tvrdili, že chodidlo je „druhým mozgom“. Stimuláciou jednotlivých bodov na chodidle sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, čím je možné ho pozitívne ovplyvňovať. Priaznivé účinky reflexnej masáže sa obvykle prejavia po dvoch až troch ošetreniach.

Lymfodrenážna masáž

ide o veľmi šetrnú masážnu metódu, ktorá postupne prečisťuje a povzbudzuje tok lymfy po celom tele. Masážna technika je veľmi jemná, pomalá, s malým tlakom, pretože lymfatický systém je uložený tesne pod povrchom tela. Najdôležitejším zmyslom tejto masáže je odplavenie a aktívne odvedenie splodín metabolizmu z miestnych tkanív. Je vhodná i pre tých, ktorí majú kŕčové žily. Lymfodrenážna masáž sa dá veľmi dobre aplikovať aj ako prevencia pred preťažením, celulitídou, opuchmi a pred ochorením, ako aj prevencia proti onkologickým chorobám.

Indická masáž hlavy:

je to terapia založená na prastarom ajurvédskom liečebnom systéme.
-celkovo a miestne uvoľňuje svalstvo, čo vedie k okamžitej úľave
-rozrušuje vzrasty väzivového tkaniva, stuhnuté svaly a zatvrdliny
-uvoľnuje kožu na hlave, relaxuje celý organizmus
-zvyšuje príjem kyslíka v tkanivách, zlepšuje krvný obeh a tým sa lepšie okysličuje aj mozog
-podporuje rast vlasov, pomáha pri nespavosti a poruchách spánku


Masáž so studenými mramorovými kameňmi:

mramor pomáha získať rovnováhu a spokojnosť, mierni alergické reakcie, posilňuje slezinu, obličky, črevá a pokožku. Studenými mramorovými okruhliaky sú stimulované energetické centrá tela, ktoré napomáhajú zúženiu ciev, pôsobí proti bolesti a zápalovým procesom.
Účinky masáže:
posilňuje krvný obeh, zlepšuje metabolizmus, revitalizuje organizmus, stimuluje lymfatický systém, napomáha k celkovej revitalizácii organizmu, mierni alergické reakcie, posilňuje slezinu, obličky, črevá a kožu, pôsobí proti bolesti.

Bankovanie:

bankovanie má neskutočné množstvo pozitívnych účinkov na naše telo. Blahodárne pôsobí na lymfatický a celkovo imunitný systém. Pozitívne účinky má na obličky, močové cesty, žalúdok a slezinu, pečeň, žlčník i pohlavné orgány. Čistí krv, zlepšuje krvný obeh, pomáha pri reumatizme, anémii, zmierňuje bolesti chrbta, obnovuje funkcie nervového systému. Skvele pôsobí na prekrvenie dolných aj horných končatín a v konečnom dôsledku bojuje proti celulitíde. Bankovanie nežiadúce účinky okrem vzniknutých modrín nemá, je to absolútne bezpečná metóda.

Bankovanie je nevhodné pre ľudí: s nádorovými ochoreniami, s poraneniami pokožky, s infekčným či vírusovým ochorením, s horúčkou, s krehkými cievami, kŕčovými žilami, pre tehotné alebo silne menštruujúce ženy, s leukémiou, s náchylnosťou na infarkt ( S vysokým krvným tlakom)s ochoreniami pečene, s hemofíliou ( nadmerné krvácanie).

Masáž tváre:

masáž tváre je veľmi nápomocná v boji so starnutím a stratou elasticity pokožky. Zlepšuje prekrvenie, zmierňuje únavu pokožky a vracia jej pružnosť. Pleť masážou nadobúda mladší a oddýchnutejší vzhľad. Odďaľuje tvorbu vrások. Ide o príjemný relaxačný a regeneračný úkon, ktorý uvoľní celkové psychické napätie a navodí úžasný pocit harmónie a pohody.


  • masáže s olejom z morských rias:

-výborne hydratuje a vyživuje,olej je bohatý na 3,6,9 Omega mastné kyseliny
-stimuluje lymfatický systém a výborne detoxikuje
-zlepšuje štruktúru pokožky

  • masáže s minerálnym olejom z Mŕtveho mora:

-hydratuje a stimuluje pokožku
-minerály z Mŕtveho mora sa cez pokožku dostávajú do tela
-zlepšuje cirkuláciu krvi a uľavuje stuhnutým kľbom
-zlepšuje účinky masáže

  • masáže s ESPA olejmi:

-jedinečnou kombináciou bylín a špecifickým spôsobom prípravy, pri ktorom si ESPA oleje zachovavajú všetky svoje blahodarné účinky a tým sa radia k celosvetovej špičke.